Ankara’da Web Tasarım Yapan Firmalar

Yazar Vareste Ağustos 30, 2018

Ankara’da Web Tasarım Hizmetleri için Vareste Yazılım

Vareste Yazılım olarak Ankara ilinde birebir müşteri ile koordineli şekilde web tasarım hizmetleri vermekteyiz.

Hizmetlerimiz:

  • Temel Websitesi ve Basit Ayarlamalar
  • İleri Düzey Websitesi ve Arama Motoru Optimizasyonu Çalışması
  • E-Ticaret Sitesi ve Ürün Ekleme
  • Fotograf Çekimi Video Çekimi
  • Dijital Reklam ve Sosyal Medya Yöneticiliği
  • Mobil Uygulama
  • Afiş Broşür Hazırlama

Daha fazla detay için sunmuş olduğumuz paketlerimizi inceleyebilir bize ulaşarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Paketlerimizi incelemek için buraya tıklayınız.

Websitesi Artık Bir Zorunluluktur

Websitesi hizmeti dijital dünyanın hızla hayatımıza girmesi ve firmaların arama motorları üzerinden araştırılması sonucu gerekli ve zorunlu hale gelmiştir. Eski nesil iş dünyasında kartvizit olarak tanıtılma yerini daha detaylı bilgiye sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz iş modeline dönmüştür.

Websiteniz sizin geniş web dünyasındaki kimliğiniz ve tanıtım aracınızdır. Bir toplantıda veya bir iş görüşmesinde şirketinizin neler yaptığını hangi ürünlere sahip olduğunuzu veya ne gibi hizmetler verdiğinizi tamamen sözle ifade edemeyebilirsiniz. Çünkü buna hem vaktiniz yeterli değildir hem de anlatsanız dahi karşı tarafın bunu aklında tutabilmesinin imkanı yoktur.

Bütün bunların kolay ve daha şık yöntemi genel olarak bahsedip daha sonra detaylı bilgileri websitemizden alabilirsiniz şeklindeki söylemdir.

Websiteniz sizin için 24 saat açık şekilde müşterilerinizin bilgi edinme ve sizi tanıma aracıdır. Özellikle kurumsal çalışan ve ihracat yapan veya düşünen firmalar için kendilerini temsil eden kaliteli ve dolu bir websitesi ilk izlenim olarak firmanızı yüzeltecektir.

Ankarada Nerelerde Websitesi Hizmeti Alabilirsiniz

Vareste Yazılım olarak müşterilerimizi yormadan uygun oldukları vakitlerde ziyaret edebiliriz. Diğer bir seçenek olarak iş yerimizde ağırlayabiliriz. Plan ve programımız müşterilere göre ayarlanır ve mümkün olduğunca hızlı iş teslimi yapılır.

Ankara ilinde ve ilçelerinde hızlı şekilde hizmet sunma imkanına sahip bir yazılım firmasıyız. Birebir görüşme imkanına sahip olamadığımız firmalarla ile de uzaktan çalışarak websitesi hazırlama imkanına sahibiz.

Vareste Yazılım Hizmet Sonrası Müşteri İlişkisi

Verin hizmetler sonrası oluşacak sorunlar kısa sürede çözülür ve müşteriye sunulan paket içerisindeki değişiklikler için her hangi bir ücret talep edilmez. Yıllık yenilemeler özenle takip edilerek çok uygun fiyatlarla yenilemeler yapılır.

Vareste Yazılım müşterilerine ikinci aldıkları hizmette sadık müşteri kapsamında indirimli fiyatlar uygular. Ayrıca bizleri çevrenize tavsiye etmeniz durumunda belirli hizmetleri ücretsiz şekilde alabilirsiniz.

Müşterilerimiz bizim için çok değerlidir. Hizmet kalitemizi sizlerden gelen geri bildirimler ile sürekli artırmaya devam ediyoruz.

İşinizi Websitesine Taşıma ve İnternette Aktif Olma

Vareste Yazılım E-Ticaret sitelerinin yanısıra işinizi websitenize taşıma ile alakalı olarak ödeme sistemlerini entegre edebilir veya firmanızın İnternet üzerinden ne gibi girişimlerde bulunabileceği ile alakalı araştırma yaparak tavsiyelerde bulunabilir.

Dünyadaki İnternet üzerindeki gelişmeleri takip edebilmemiz müşterilerimize kendi sektörlerinde ileriye gidebilecek girişimlerde bulunmalarına olanak sağlamaktadır.

Firmalar işlerini pazarlamak için çok yüksek bütçeli reklam harcamaları yapmakta ve bunun sonucunda pek çok zaman istenilen başarı elde edilememektedir. Ancak Vareste Yazılım İnternet reklamları ile işinizi sadece potansiyel müşteriniz olabilecek kitlelere göstererek düşük reklam bütçesi ile yüksek gelir elde etmenizi sağlar.

Daha önceki tecrübelerimizle istenilen bölge veya kitlelere yönelik reklam çalışmaları yapabiliriz.

Vareste Yazılım Sosyal Medya Danışmanlığı

Vareste Yazılım olarak firmanızın sosyal medya danışmanlığını üstlenebilir müşterilerinizle ilişkilerinizi canlı tutmanızı sağlayabiliriz.

Özel ve anlamlı günlerde firmanızın logosunun bulunduğu özenle hazırlanış mesajların paylaşımı. Talepleriniz ile gelen fotoğraflardan oluşan paylaşımlar gibi seçenekler ile sosyal medyada aktif bir firma olun.

Grafik Tasarım Hizmetleri

Elinizde bulunan fotoğraflar uygun olmadığı takdirde kaliteli bir fotoğraf çekimi ve fotoğraflar üzerinde istenilen tasarımlar yapılır ve özenle yapılan çalışmanın ardından Websitenize eklenir.

Firmanıza özgü yeni ve kaliteli tasarımlar ile arama motorlarında websitenizin yüksek notlar alması sağlanır. Özgün içerikler arama motorları tarafından takdir edilir ve siteniz üst sıralara yükselmeye başlar.

Vareste Yazılım Websitesi tasarımlarında pek çok açıyı göz önünde bulundurarak sitenizi internette üst sıralara taşıyacak çalışmalarda bulunur.

Bunu Hemen Paylaş :

Neler Yazdık..

Yorum Yap

Merak etmeyin. E-posta adresiniz gizli kalacak. gerekli yerleri doldurabilirsiniz.